چینی سادات
افتخار داریم به استحضار برسانیم که سادات نمایندگی رسمی چینی توس ، پردیس ،تقدیس، نسترن و....صنایع استیل، ناب استیل و... فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و با گسترش فعالت خود در زمینه ظروف و تجهیزات هتلی و خدمت رسانی بیشتر به مشتریان عزیز به کار خود ادامه داده است و در جهت بهتر شدن سرویس دهی به شما عزیزان با بهره گیری از بهترین برندهای ایرانی و خارجی و با تاکید برروی کیفیت، تنوع و قیمت تمامی تلاش خود را بکار گرفته است.
تحقیقی در سالهای اخیر بر ارزیابی تاثیر عوامل موثر بر رضایتمندی مشتریان در صنعت رستوران داری صورت گرفته است نتیجه این پژوهش با بررسی فرضیات تحقیق بیانگر تاثیر مثبت کیفیت غذا و کیفیت خدمات و محیط رستوران که در راس آن ظروف پذیرایی به چشم می خورد و در صدر میباشد ما را بر ان میدارد که در خدمت رسانی به شما عزیزان کوشاتر باشیم. خدمت رسانی ما شامل:
تنوع کالا: رمز موفقیت و یکی از مشخصه های بارز هر هتل یا رستوران مجلل نحوه یا انتخاب ظروف پذیرایی ان می باشد این ظروف می بایست به نحوی انتخاب شوند که به لحاظ طراحی زیبا و از نظر کاربردی متناسب با مصرف شما عزیزان باشد و در عین حال قابل دسته بندی بوده و به سادگی حمل و نقل گردند.
کیفیت کالا: به لحاظ کاربردی از استحکام لازم جهت استفاده مکرر روزانه برخوردار بوده
ضمانت موجودی کالا:حمایت از مشتری در تمام فصول سال جهت برطرف کردن ناقصی اجناس از اولویت های کار ما میباشد.
حمل سریع و رایگان: اجناس فروخته شده با بیمه در اسرع وقت به اقصی نقاط کشور ارسال خواهد شد.
چاپ آرم اختصاصی: نام رستوران ،هتل ،کافی شاپ بهمراه آرم اختصاصی شما با ده سال گارانتی ثبات رنگ در مقابل شستشوی مکرر روزانه با شوینده های قوی و صنعتی و حرارت بالای ماشینهای ظرفشویی صنعتی.
هدف ما جلب رضایت مصرف کنندگان و خدمت رسانی ویژه به آنها بوده است.
کلام آخر افتخار ما خدمت به مشتریان ارجمند سراسر کشور است. این مهم تنها در سایه تلاش روزافزون ما و اعتماد به کیفیت صنعت داخلی این مرز و بوم میسر خواهد بود.